Logo

Polo 1.2

Број на оглас: 3646512 | Објавен на: 13.08.2020, 19:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.2 benzin 2005

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Pere

Потврден огласувач