Logo

X3 2.0 dizel tip tip moze zamena

Број на оглас: 3646593 | Објавен на: 21.09.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078268198
X3 2.0 dizel
Tip top moze zamene so moja ili vasa doplata

 Sejdo

Потврден огласувач