Logo

Xiaomi redmi 8 ekstra nov

Број на оглас: 3647150 | Објавен на: 12.08.2020, 06:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: 8

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 8.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Xiaomi8 nov ekstra so komplet dodatoci samo za kes 07974565 Ivo

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач