Logo

Xiaomi 8 odlicno socuvan pod garancija mozna zamena

Број на оглас: 3647205 | Објавен на: 18.09.2020, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: 8

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Xiaomi redmi 8 odlicen bez grepka uste pod garancija so kutija i polnac mozna zamena za poskap so moja doplata 075520846

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач