Logo

Citroen C4 1.4i

Број на оглас: 3647271 | Објавен на: 25.11.2020, 14:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen C4
-1.4i benzin 66kw/90ks
-Prv sopstvenik
-Kupen na 12.01.2009 Avtonova MK - NEUVEZUVAN
-Redovno servisiran
-205.55.16 gumi
-16" aluminski Citroen C4 felni
-Realna 169.000 kilometraza so garancija
-Radio CD/MP3 -Tempomat
-Multifunkcionalen volan so komandi
-Mal frizider
-Reg. Do 02.2021
MOZE ZAMENA SO REALNI PONUDI

078 326 060

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Ss

Потврден огласувач