1 / 12
Se prodava kamp prikolka locirana vo AVTO KAMP KRANI
5.200 €
02.10.2020 00:31

Ресен

Prikolkata ima moznost da se vleci ne e staticna ,platena taksa za 2020 god
Se prods a komplet so se sto se Glenda na slikite
Poveke inf I drugi sliki na 075208888 Viber 07520888
Maze da se poolednI vo sekoe vreme

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

PETAR
Потврден огласувач
75208888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам