Logo

3MP rezolucija IP IR WIFI CLOUD rotirachka mini kamera

Број на оглас: 3647518 | Објавен на: 02.08.2020, 00:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.990 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Вид на оглас: Се продава


Најмалата ротациона IP IR камера со 3MP резолуција!!!
Се продава нова компактна ротирачка со резолуција од 3MP видео WIFI IP IR камера за видео надзор со детекција на движење а истата можи да се користи и како бебе монитор во комбинација со микрофонот и звучникот што се вградени во истата и апликацијата која се инсталира на телефонот.
Брза инсталација.
Снима на TF картичка до 64GB а исто се подесува да снима на клауд.
Лесно се сетира и се команда преку апликација на телефон.
Останати карактеристики дадени на сликите во прилог.

https://www.youtube.com/watch?v=tnBMv9N8ZYw
https://www.youtube.com/watch?v=iO-JDvyhN-k

Огласи од: M Shop

M Shop

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 M Shop

Потврден огласувач