Logo

SHERCO TRIAL 300

Број на оглас: 3647576 | Објавен на: 19.07.2020, 22:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sherco

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2017

Модел: St 300

Километри: 5000

Цена: 4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e extra i servisiran poveke info na viber.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 erdo

Потврден огласувач