Logo

Masina za TUTUN

Број на оглас: 3647617 | Објавен на: 17.07.2020, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 23.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Masina za nizenje tutun

 Валандово

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач