Logo

Se bara vozac so E kategorija

Број на оглас: 3647852 | Објавен на: 05.08.2020, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1.111 €
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Se bara vozac so E kategorija so BG dokumenti

 Кратово

Прати Е-Маил

 Nenad

Потврден огласувач