Logo

Iphone 6g i 5s

Број на оглас: 3647881 | Објавен на: 01.11.2020, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Iphone 6g 5s

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 12 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavaat dva iphone 6 i 5s vo dobra sostojba kompletno ispravni bez mana. 6g. 7000den. 5s. 5000den.Moze zamena za elektricen racen alat.

 Zoran Gorgioski