Logo

BMW 335 BI TURBO 08G KABRIO

Број на оглас: 3647956 | Објавен на: 01.12.2020, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 335

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 300 kw / 408 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perefektno

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач