Logo

Audi A4

Број на оглас: 3648470 | Објавен на: 01.08.2020, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Socuvan avtomobil redovno servisiran registriran cela god so plinski ured atestiran

 Кратово

Прати Е-Маил

 Edno dete

Потврден огласувач