Logo

Miksetata soundcraft spirit 600

Број на оглас: 3648885 | Објавен на: 17.11.2020, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Вид на оглас: Се продава


Za miksetceto nema so da se kaze neka se vidi i proba na lice mesto koj imal znae eksta sostojba

 Струга    Општина:Вевчани

Прати Е-Маил

 kuzman

Потврден огласувач