Logo

Golf 4 1.9tdi cabrio 66kw registriran moze zamena

Број на оглас: 3648942 | Објавен на: 02.08.2020, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 50000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 4 1.9tdi 66kw registriran vo odlicna sostojba karaseriski nesto ima motor menjac top sostojba vredi da se vidi moze zamena

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Leotrim

Потврден огласувач