Logo

Mercedes-Benz A180 CDI

Број на оглас: 3648964 | Објавен на: 23.11.2020, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 180

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se Prodava Mercedes-Benz A180cdi 2005/4 god 6brz.
Kolata e vo supper sostojba maximalno socuvan, servisiran, registriran do 24:08:2021...
Od Oprema puseduva: ClimaTronic, Tempomat, Komandi na volan, greanje na sediste, 4x el stakla, el retrovizori, senzor za dozd, halogenki, 15 ali felgi so dobri gumi, i mn drugi...
Kolata moze da se vidi i proba vo sekoe vreme...
Moze Zamena.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Bizi

Потврден огласувач