Logo

Samsung Galaxy Note 10+, full pack, garancija

Број на оглас: 3649031 | Објавен на: 02.08.2020, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy Note 10+

Боја: White

Интерна меморија: 256 GB

РАМ меморија: 12 GB

Големина на екранот: 6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цена: 660 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Raboti na site mrezi, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija 6 meseci.

 Enver

Потврден огласувач