Logo

ZA MERCEDES SPRINTER PREDNI I ZADNI DISKOVI NOVI

Број на оглас: 3649244 | Објавен на: 23.09.2020, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


PREDNI I ZADNI DISKOVI I KOMPLET PLOCKI PREDNI I ZADNI ZA MERCEDES SPRINTER. VITO. VW,,, LPR,,

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач