Logo

Fiat Ducatо 2.3jtd MAX

Број на оглас: 3649496 | Објавен на: 16.07.2020, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Возилото е во одлична состојба може да се види во секое време

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Faik