Logo

MAN

Број на оглас: 3649504 | Објавен на: 16.07.2020, 09:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Камионот е во одлична состојба може да се види во секое време

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Faik