Logo

Mercedes Benz 28

Број на оглас: 3649510 | Објавен на: 16.07.2020, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 €

6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Камионот е пали вози

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Faik