Logo

TGB 550 blade 2016 4x4

Број на оглас: 3649598 | Објавен на: 03.08.2020, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: TGB

Вид: ATV/со четири тркала

Година: 2016

Модел: 550 blade

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Registriran 1 godina
4x4
Tgb 550 blade
Kuk
Servis sve
Nov kaish
Ulje
Automatik

070209778

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Reklama

Потврден огласувач