Logo

Aluminiumski bandazi orginal za Mercedes 5x112-17ki

Број на оглас: 3649651 | Објавен на: 23.09.2020, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 7.5J

Дијаметар: 17

Дијаметар на дупка: 112

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 15.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se zdravi, pravi orginal Mercedes izvadeni se od ML

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Aluminiumski Bandazi

Потврден огласувач