Logo

Celicni Bandazi 4x100-15ki za OPEL so letni gumi 195/60/15

Број на оглас: 3649697 | Објавен на: 10.08.2020, 13:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 60

Дијаметар на гума: 15

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


- Bandazite se orginal GM komplet so letni gumi 195/60/15.
- Odgovaraat za: Opel Astra, Vectra, Corsa, Meriva, Tigra i dr opel so 4 strafa.
- Cena komplet so gumi 7000 den.
- Samo bandazi 4000 den.
- Samo gumi 4000 den.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Aluminiumski Bandazi

Потврден огласувач