Logo

Imot vo Srbjani

Број на оглас: 3649736 | Објавен на: 02.08.2020, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1600 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава имот во с Србјани од 1600 м2 на одлична локација меѓу Средсело и Џамија на главната улица во близина на продавниците Тел О72 732 706

 Стан

Потврден огласувач