Logo

planinarski ranci

Број на оглас: 3649774 | Објавен на: 07.08.2020, 21:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


The north face extreme 70 -.110eu
Mcklinley trekker 45 - 50eu
crveniot - 35eu

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач