Logo

Monitor hailer 15" ispraven

Број на оглас: 3649799 | Објавен на: 16.09.2020, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Monitor hailer 15" ispraven info 075520846

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач