Logo

SE PRODAVA VILA VO STENJE

Број на оглас: 3649868 | Објавен на: 11.08.2020, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 197 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 50 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2000

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Stenje

Цена: 25.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vila vo s.stenje so vkupna povrsina od 197m kvadratni so uredna dokumentacija.Cena po dogovor
071 24 24 06 Keti

 Kristijan

Потврден огласувач