Logo

SE PRODAVA CHOPER HAMACHI 250 CC....

Број на оглас: 3650084 | Објавен на: 31.07.2020, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2009

Модел: HAMACHI

Километри: 15000

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


COPER HAMACHI
250 CC 2009 GODINA
VO MN DOBRA SOSTOJBA
SE GLEDA I NA SLIKITE
LED DNEVNI SVETLA
LED STOP SVETLO
I DR.. POVEKE INFORMACII OKOLU COPEROT NA TEL 076-552-882 MIKI
078-387-379 MIKI

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач