Logo

Fiat

Број на оглас: 3650332 | Објавен на: 17.07.2020, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Багерот е во одлична состојба може да се види во секое време
Mоже и замена за кола

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Faik