Logo

Silos za beton

Број на оглас: 3650347 | Објавен на: 17.07.2020, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Силосот е во одлична состојба автоматски се полни има корпи на ланец за песок 8 м3 час сама се полни може да се види во секое време
Може и замена за кола

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Faik