Logo

Sisterna

Број на оглас: 3650365 | Објавен на: 17.07.2020, 09:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Систерната е во одлична состојба може да се види во секое време внатре собира 3т со се пумпа

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Faik