Logo

ZEPPELIN ZM 19

Број на оглас: 3650378 | Објавен на: 17.07.2020, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Багерот може и цел 4000евра а може и на делови

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Faik