Logo

Audi A3 2.0 tdi 2010g

Број на оглас: 3650413 | Објавен на: 08.08.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.900 €

7.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 2010g
2.0 143ks
Novi gumi 4
Servisiran
Rebrast kais liniski
Zategaci vodna pumpa
Maslo i site filtri
Mnogu socuvana
Realni km

 Кратово

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач