Logo

Velosiped 18 brzini

Број на оглас: 3650606 | Објавен на: 04.08.2020, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: Останато

Цена: 5.500 МКД

6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosipedot e skoro nov mnogu malce koristen so shimano menuvaci donesen e od Danska. Cenata e 100 eur fixna........
***Gratis sigurnosna alka,preden i zaden menuvac i lanec***

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 daco

Потврден огласувач