Logo

Samsung Galaxy S20+, nov - neotpakuvan, garancija

Број на оглас: 3650663 | Објавен на: 02.08.2020, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy S20+

Боја: Blue

Интерна меморија: 256 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цена: 780 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Nov - neotpakuvan, kupen 16.07.2020 od Telekom, garancija 24 meseci.

 Enver

Потврден огласувач