Logo

Audi A4 1.9 Tdi

Број на оглас: 3650679 | Објавен на: 07.08.2020, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 6.099 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a4 1.9 2005
Registriran 1 godina0
Kontakt

071368222

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Reklama

Потврден огласувач