Logo

2 novi 2 polovni

Број на оглас: 3650744 | Објавен на: 02.08.2020, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 185

Висина: 60

Дијаметар: 14

Цена: 3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 2 novi 2 polovni gumi

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ana

Потврден огласувач