Logo

Kolicka Hauck model Malibbu

Број на оглас: 3650756 | Објавен на: 02.08.2020, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Transporterot i korpata mnogu malku koristeni vo odlicna sostojba

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ana

Потврден огласувач