Logo

YAMAHA RX V365

Број на оглас: 3650780 | Објавен на: 02.08.2020, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вид на оглас: Се продава


MOKEN RESIVER 2X 150W NA 4 OMA, OCUVAN BEZ GREPKI, IMA 3 HDMI VLEZOVI, PREFINET ZVUK SO MNOGU OPCII ZA SLUSANJE I VRVNO RADIO.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 boban

Потврден огласувач