Logo

BMW 430 XD GRAND COUPE

Број на оглас: 3650787 | Објавен на: 18.09.2020, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 430

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Купеа

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 190 kw / 258 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 430 xd GRAND COUPE SO FUL OPREMA. 4 zonska klima kamera radari led i mnogu drugo voziloto moze da se proveri po vasa zelba kade sakate za poveke samo na twl 077695955

 Dejan

Потврден огласувач