Logo

AUDI A7 3.0 TDI S LINE

Број на оглас: 3650793 | Објавен на: 12.08.2020, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: А7

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Купеа

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a7 3.0 TDI 2016 so najvisoko nivo na oprema mozi proverka po vasa zelba za poveke samo na tel 077695955

 Dejan

Потврден огласувач