Logo

Prodavam jondza (lucerka)

Број на оглас: 3650931 | Објавен на: 17.09.2020, 01:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Cenata e 130den od bala. Za poveke informacii ve molam kontaktirajte me na 078/905-208-CELE.

 Охрид    Општина:Дебарца

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач