Logo

Индустриска машина за шиење

Број на оглас: 3650984 | Објавен на: 01.08.2020, 18:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.499 МКД

7.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Потполно исправна индустриска машина за шиење Сингер
Контакт тел. 070222445

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач