Logo

AUDI A4 KARAVAN 1.9 131KS

Број на оглас: 3651003 | Објавен на: 02.08.2020, 08:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.990 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 karavan 1.9 131ks 2002 godina registrirano do krajo na godinata vo odlicna sostojba poveke info 076521774

 Кавадарци    Општина:Росоман

Прати Е-Маил

 /////

Потврден огласувач