Logo

Fiat Punto

Број на оглас: 3651119 | Објавен на: 03.08.2020, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Punto 98god 1.2 plin benzin mnogu ekonomicno zacuvano servisirano komplet klima elektrika 078 273866

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dusko

Потврден огласувач