Logo

Samsung S10+ 512Gb Germanija

Број на оглас: 3651243 | Објавен на: 28.11.2020, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: s10+

Боја: Silver

Интерна меморија: 512 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 450 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


samsung kako nov socuvan
5 futroli originalni
bez zamena, donesen od Germanija
prv sopstvenik

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 PAZAR1.MK

Потврден огласувач