Logo

Fiat Grande Punto 1.4

Број на оглас: 3651348 | Објавен на: 15.08.2020, 10:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.950 €

3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba ful oprema moze da se proba vo sekoa vreme plateni site davacki do registracija

 Струмица    Општина:Босилово

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач