Logo

Fiat multipla

Број на оглас: 3651449 | Објавен на: 18.07.2020, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Multipla

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Fiat Multipla
6 sedista
Klima ispravna
Centralna
Kuka
Mala potrosuvacka okolu 5.5/100
Servisirana bez vlozuvanja
Registrirana vo Svedska do 04.2021!
Kolata e vo Stip
Mob : 070322414

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Tina

Потврден огласувач