Logo

Nike patiki kako novi

Број на оглас: 3651592 | Објавен на: 04.08.2020, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 45

Боја: Црна

Цена: 1.300 МКД

1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se bukvalno kako novi broj 45.5 ali odgovaraat i za broj 45.Cena 1300 denari ne e fiksna

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач